Anglická sezóna nabízí nejen stylový nábytek

Anglicka_sezona1_06-17 1. 7. 2017 - Kvalitní stylový nábytek, jaký si představovali pro své bydlení, v Čechách nedokázali sehnat. To byl pro Abrtovi hlavní impulz k vytvoření základního konceptu obchodu, kde by si zákazník mohl nakoupit nejen nábytek, ale i osvětlení, dekorace, tapety, bytový textil a další drobné doplňky interiéru, vše ve stylu anglické či francouzského venkova.

S jednatelkou společnosti Anglická sezóna, paní Leedou Abrtovou, jsem se v Hobšovicích, v domě čp. 11, ve kterém se v několika místnostech nacházejí poměrně rozsáhlé prodejní prostory, bavil nejen o nabídce či sortimentu hobšovického prodejního komplexu:

Vaší motivací pro to, že jste v Hobšovicích otevřeli obchod se stylovým nábytkem, asi nebyl jen nedostatek tohoto sortimentu na českém trhu. Určitě máte k těmto věcem nějaký bližší vztah...

Ano, vždy jsem chtěla citlivě opravit starý krásný dům, a to se mi teď splnilo. Dále si přeju, aby zde nebyl jen obchod, ale aby to bylo i místo setkávání, inspirace. Aby každý odcházel obohacen a odnesl si dostatek inspirace pro svůj vlastní domov.

Co všechno mohou zákazníci u vás „objevit“ a zakoupit?

Od replik starého nábytku z masivu, přes retro svítidla, dekorace, dekorační látky a tapety. Také nabízíme designérské služby v našem stylu.

Odkud odevšad vámi nabízený nábytek a další doplňky interiéru vůbec pocházejí?

Veškerý sortiment je od třiceti dodavatelů z Anglie, Francie, Belgie, Španělska, Dánska a dalších zemí.  Od každého si vybíráme pouze něco a kombinujeme to do našeho stylu.

Dům čp. 11 se v Hobšovicích nalézá na docela pěkném místě. A tak možná uvažujete i o jiném, dalším využití tohoto domu a vůbec celého areálu bývalé zemědělské usedlosti...

Ano do budoucna zde plánujeme workshopy, různé kurzy zabývajícími se technikami patinování, přírodních vápenných omítek, oprav starých staveb, ale i dílny pro děti, které budeme také rádi inspirovat.

Foto: Dům čp. 11 v Hobšovicích

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).