Nová výstavba ve Slaném

160 Nízká sazba hypotéčních úvěrů, větší poptávka po nemovitostech a malá nabídka na trhu, to vše jsou faktory, které v poslední době rozhýbaly výstavbu nových projektů nejen v Praze a dalších velkých městech, ale i u nás na Slánsku. Po dlouhé době, kdy ve Slaném nová výstavba domů a bytů poněkud stagnovala, je v současné chvíli pro klienty ve výstavbě několik zajímavých projektů, které „Slaňákům“ nabídnou nové možnosti bydlení. Jako realitní kancelář máme radost, že můžeme být u toho a tyto projekty sledovat a koordinovat již od prvních příprav. Od přípravy k realizaci projektu, to jsou vždy zhruba dva roky, než se může „kopnout do země“ a v této fázi domlouváme s investory jednotlivých projektů vhodné dispoziční členění, výměry a cenové nastavení, tak, abychom správně reagovali na poptávku Vás, klientů. Těší nás, že Vám prostřednictvím Slánských listů můžeme některé projekty představit.

Jako první je projekt rodinných domů přímo ve Slaném, v lokalitě Na hrášku - Domy Slaný Exclusive.

Tento projekt je exclusivní především velkorysou dispozicí domu 5+kk, kdy s garáží má dům užitnou plochu 176 m2 a minimální velikost zahrady je 444 m2. Tento projekt je naplánovaný ve dvou etapách, kdy v první etapě se realizuje 5 rodinných domů a v druhé pak osm. Díky příznivé cenové strategii, kdy za dům s pozemkem byla nastavená cena 4,5 mil. Kč, bylo prvních 5 domů zarezervováno během 14 dnů. Momentálně se z první etapy budou kolaudovat dva domy a další tři jsou v plánu dokončit do konce roku 2017. Druhá etapa bude probíhat v roce 2018.

Dalším projektem výstavby domů, který se nachází v okolí Slaného, je projekt Řadové domy Smečno, kde je připraveno celkem osm rodinných domů, také ve dvou etapách – v každé etapě jsou čtyři domy. Momentálně je ve výstavbě první etapa, která je ve fázi hrubé stavby. Plánované dokončení této etapy je do konce roku 2017. Dispozice těchto domů je 4+kk, kdy užitná plocha domu je 98 m2 a k domu patří ještě i kryté garážové stání.  Benefitem tohoto projektu je bezesporu zajímavá lokalita „za školou“, která poskytuje dobrou adresu v hezké zástavbě rodinných domů.

Zajímavým projektem bude i výstavba čtyř dvojdomů ve Studeněvsi, která bude zahájená ještě v letošním roce.

Na zvýšenou poptávku klientů reagují i menší investoři a rostou tak další novostavby v okolí Slaného – ať už dvojdům v Kladně Švermově, který je již zcela dokončen, nebo plánovaná výstavba dvojdomu ve Zlonicích a v Želevčicích u Slaného.

Co se týká výstavby bytů, po kterých je v posledních dvou letech ve Slaném velká poptávka, rádi bychom Vám představili projekt rezidenčního bydlení ve Slaném „Byty U parku“, kde v rámci tohoto projektu vznikne 40 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk, kdy největším benefitem tohoto rezidenčního bydlení  jsou vzdušné a prostorné interiéry a výměry bytů od 74m2. K bytům 3+kk a 4+kk bude parkovací stání zdarma a nadstandardem tohoto projektu je prodej bytových jednotek včetně kuchyňské linky. Do konce tohoto roku budou k dispozici první 4 bytové jednotky.

Jak se Vám nové projekty líbí?

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).