Nejlepší kysané zelí a zelné saláty koupíte v Budenicích

128 Krouhárna Plechatých je u nás jedním z největších producentů kysaného zelí a výtečných zelných salátů. Zelí si sami pěstují na devíti hektarech a každý rok ho sklidí až 700 tun! Na jejich polích můžeme objevit též hrách na lusky a především dýně, které pěstují na cca 25 hektarech.

Velkou úrodu zelí zpracovávají ve špýcharu, přestavěném na sklad a krouhárnu zelí. Nachází se kousek za šlapanickým zámkem. Zde v osmi velkých bazénech vzniká kysané zelí, které se šlape stále klasicky – v holínkách, a zraje celých 6 neděl.

Zelné saláty se vyrábějí v soudkách. V nich se krouhané zelí nakládá do speciálních nálevů různých příchutí. Křenový, feferonkový, kapiový, koprový a míchaný salát pak nabízejí v plastových kelímcích (0.5 a 1 kg), a také v třílitrových lahvích. V tomtéž balení nabízejí i kysané zelí, které si zákazník může odvézt i v 5 kg pytlích.

To, že jejich produkty - zelné saláty a kysané zelí, jsou nabízeny v prvotřídní kvalitě, dokládá letošní ocenění v soutěži Zelí roku, která je každoročně vyhlašována na Zahradě Čech v Litoměřicích. Plechatí za svůj produkt Budenické kysané zelí na 9. ročníku této soutěže získali jedno z předních umístění!

Všechny výše uvedené produkty Krouhárny Plechatých si můžete přibližně do konce dubna příštího roku zakoupit ve firemní prodejně v Budenicích. Další informace, např. o tom, kde se zelné saláty a kysané zelí od Plechatých dá ještě sehnat či koupit, získáte na www.krouharna.cz. Volat můžete na tel.: 722 053 453 nebo 312 591 275. Kontakt je možný i přes e-mail: info@krouharna.cz.

Libor Pošta

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).