Zahradnictví Lístek nabízí nejen krásné růže

118 Vedle známého tržiště v Ředhošti se nalézá Zahradnictví Lístek, které rozhodně stojí za návštěvu, a to hned z několika důvodů, přičemž dva jsou naprosto zásadní. Potěšující je rovněž to, že do zahradnictví je vstup zdarma, nepotřebujete žádný lístek.

Prvním výjimečným úkazem v tomto zahradnictví je rozárium, čítající kolem 200 odrůd krásných růží. Majitel zahradnictví, Jan Dvořáček, mě informoval, že toto rozárium je koncipováno jako celoroční prodejní výstava vlastních výpěstků růží a že nic podobného v širokém dalekém okolí nenajdete. Dalším důvodem, proč toto zahradnictví jen tak neminout, je velmi bohatý výběr odrůd bobulovin, tj. angreštu, rybízu, malin atd.

Do Zahradnictví Lístek zákazníci směřují hlavně proto, že nabízí kvalitní české výpěstky, ať už se jedná o ovocné stromy, či o okrasné stromy a keře. Co se týče ovocných stromů, nabízejí 20 odrůd jabloní, 8 odrůd meruněk a taktéž broskví a švestek. Bobulovin mají kolem třiceti odrůd.

Až do konce sezóny, tudíž do zámrazu, nabízejí rododendrony a ovocné výpěstky v kontejneru s 10% slevou. Jinak ovocné stromky mají za 220 Kč/1 kus, bobuloviny za 120 Kč/1 kus a krásné růže v 5l nádobě od 100 Kč za 1 ks. Koupit si u nich můžete i pěkné stromkové růže.

Pokud se chcete získat další informace, týkající se nabídky Zahradnictví Lístek, získáte je na tel.: 605 813 596, či na: www.zahradnictvi-redhost.cz. Komunikovat můžete i prostřednictvím e-mailu:  dvorackova166@seznam.cz. Kromě pondělí mají otevřeno denně od 10.00 do 16.00 hod.

Libor Pošta

Foto: Zahradnictví Lístek se pyšní svým rozáriem

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).