eMsport rozšiřuje nabídku elektrokol

111 Dne 1. března 2011 byla v rohové prodejně MC Grand ve Slaném otevřena jedna z největších prodejen jízdních kol a cyklistického vybavení ve slánském, ale i kladenském regionu. Slánský eMsport tudíž vstupuje již do páté „kolařské“ sezóny a má jak rekreačním cyklistům, tak i těm, kteří šlapou do pedálů poněkud temperamentněji, opravdu co nabídnout.

Navštívit slánskou prodejnu eMsportu na prahu nové cyklistické sezóny je určitě dobrý nápad. A to z několika důvodů. Rozsáhlé prodejní prostory umožňují vystavit velké množství různých modelů, takže každý zákazník má opravdu z čeho vybírat. Mnohá kola jsou nabízena za velmi přijatelné ceny, protože v prvním jarním měsíci je ještě dostatek zlevněných kol z minulého roku. Jiné zákazníky zase potěší to, že prodejna má již skladem nejnovější modely kol, čili modely 2016. Z českých značek bicyklů si zákazník může vybrat ze široké nabídky modelů Author a Superior, z amerických značek pak GT a Cannondale.

Pro starší generace kolařů a i pro řekněme pohodlnější cyklisty je určitě výbornou zprávou to, že eMsport rozšiřuje nabídku elektrokol, potažmo nabídku různých systémů. Též nabízí přestavbu klasických kol na elektrokola.

Nejnovější modely elektrokol jsou opatřeny zajímavými technologickými prvky, například snímači tlaku. Tento systém přesně vyhodnotí, jakou silou cyklista šlape a podle toho mu pomáhá. Jestli si však nějaký velký pohodář myslí, že nebude vůbec šlapat a kolo pojede za něj, bude asi zklamán. Nutno upozornit, že jde „jen“ o pomocnou hnací sílu.

V rohové prodejně MC Grand si od března přijdou na své i běžci, protože eMsport poměrně významně rozšiřuje nabídku běžeckých bot a dalšího vybavení pro běžce od New Balance.

Prodejnu eMsportu najdete ve Slaném, Třebízského 161. Kontaktovat se můžete na tel. 775 710 011, e-mailu: info@emsportslany.cz. Další informace získáte na: www.emsprtslany.cz

Libor Pošta

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).