Bohatý sortiment elektra nabízejí jak v kamenné prodejně, tak i na e-shopu

108 Jednou z největších prodejen elektro zboží ve slánském, ale i kladenském regionu, je prodejna HR & HR s.r.o., která je provozována ve známé síti EXPERT ELEKTRO, a najdete ji celkem snadno, v těsném sousedství kruhového objezdu ve Slaném, vedle velkých nákupních center. Nejen o tom, co všechno tato prodejna nabízí svým zákazníkům, jsem koncem října hovořil s jednatelem společnosti Tomášem Hradilíkem:

- Před padesáti lety vznikla známá síť prodejen elektra. Na jakém základě?

Na základě rozhodnutí šesti maloobchodních prodejců, kteří v roce 1967 založili ve švýcarské Curychu síť prodejen pod názvem Intercop GmbH, z níž se posléze vyprofilovala mezinárodní kooperace Expert International, jejímž členem je i nákupní sdružení Expert Elektro. Do této expertní sítě spadá, kromě 16 společníků a 51 prodejen v ČR, i naše prodejna ve Slaném, Ouvalové ulici.

- Vaše prodejna elektra byla ve Slaném po dlouhá léta provozována pod názvem Elektro Hrdlička, s provozovnou či prodejnou ve Wilsonově ulici. Jak na tato léta vzpomínáte?

Naše prodejna byla ve Slaném, Wilsonově ulici, otevřena 1. listopadu 1999. Její historie ale sahá až do roku 1993, kdy pan Václav Hrdlička, můj tchán, který měl elektrikářskou firmu a též vykonával funkci revizního technika, ve Velvarech otevřel prodejnu s elektroinstalačním materiálem. Obrat prodejny utěšeně rostl, sortiment elektra byl stále bohatší, ale v roce 1999 jsme dostali výpověď z domu, ve kterém se nacházela naše prodejna. A tak jsme dospěli k rozhodnutí naši prodejnu přemístit do Slaného, kde, jak jsme záhy po jejím otevření zjistili, byla kupní síla výrazně vyšší. A z pohledu zájmu zákazníků o náš sortiment elektra, který nabízíme i prostřednictvím e-shopu: www.expert.cz, můžeme být spokojeni i v posledních letech, kdy náš obchod provozujeme na strategickém místě ve Slaném, u kruhového objezdu.

- Ale toho se pan Hrdlička již nedožil...

Ano, před několika dny, 30. října, uplynulo již 6 let od jeho tragického úmrtí.

- Kolik let jste součástí sítě prodejen EXPERT ELEKTRO, a jaké výhody toto skýtá vašim zákazníkům?

Součástí obchodní sítě Expert Elektro jsme od roku 2003. Našim zákazníkům můžeme, v porovnání s „běžnými“ prodejnami, nabídnout výrazně bohatší sortiment elektra, a za velmi výhodné ceny.

- EXPERT ELEKTRO ve Slaném nabízí svým zákazníkům i řadu zajímavých služeb. Které vaši zákazníci oceňují nejvíce?

Určitě oceňují například to, že když si u nás zakoupí nějaký spotřebič, ještě v ten den ho odvezeme na místo určení a odborně zapojíme. I další s tím související služby naši zákazníci hojně využívají.

Děkuji za rozhovor.

Libor Pošta

Foto: Prodejna Expert Elektro ve Slaném, Ouvalové ulici.

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).