Caravelle rent – půjčovna komfortních mikrobusů

128 30. 9. 2016 - „Myšlenka udělat ne autopůjčovnu, ale pouze půjčovnu 9ti místných vozů, neboli mikrobusů se mi honila hlavou víc než rok. Ještě loni jsem nakoupil čtyři vozy VW Caravelle. Jenže jsem opět narazil na problém s časem. Na konci loňského roku přišel i nápad znovu oživit, vylepšit a rozjet Auto Slaný. Takže, tenkrát ještě projekt, Caravelle rent šel stranou a veškerá energie směřovala k vybudování prvotřídního prodejního místa ojetých vozů. A projekt Caravelle rent byl kompletně hotov na konci letošního léta. Rád dělám věci trochu jinak, a pokud to do posledního detailu není podle mých představ, tak službu nenabízím. Ale teď máme co nabídnout,“ dodává optimisticky naladěný Jiří Hruška.

- Pojďme to vzít tedy od základu. Jaké vozy nabízíte a kolik jich aktuálně máte k dispozici?

Máme pouze vozy VW Caravelle v prodloužených verzích, v 9ti místném provedení. V tuto chvíli nabízíme k pronájmu pět těchto vozů.

- Proč právě jen vozy VW Caravelle?

VW Caravelle patří bezpochyby k těm nejkomfortnějším a nejlíp řidičsky ovladatelným vozům ve své třídě. Vozy mají silné motory, různé uspořádání sedadel (3-3-3 nebo 2-2-2-3) a hlavně ještě dostatek místa pro zavazadla 9ti členné posádky. I na hory, když vezete pro všechny lyže a veškerou výbavu (jako kartony piv apod.), tak nepotřebujete rakev na střechu, nebo malý přívěs.

- Jak jsou vozy vybaveny? Je něco extra na výbavě těchto vozů?

Ani ne. Každopádně Caravelle není běžná dodávka. Vozy nejsou úplně identické, ale nabízí to, co běžný, slušně vybavený osobák. ABS, ESP, airbagy, min. 2x isofix, rádio, vše v elektrice, palubní počítač, tempomat, okenní clony, parkovací senzory atd. Ale hlavně mají všechny vozy rozvod klimatizace a topení pro všechny pasažéry, čili pro všechny řady sedadel!

- Jak jsou vozy pojištěny a jakou má klient spoluúčast?

Pojistka je věc, na kterou kladu velký důraz. Vozy jsou pojištěny kompletně, včetně řady doplňkových připojištění. To znamená povinné ručení, havarijní pojištění, vandalismus a odcizení je samozřejmostí. Samozřejmostí už ale není, že tohle vše je bez jakékoliv spoluúčasti. Dále pak je pojištěno chybné natankování, zamknutí si klíčů ve voze, příjezd mechanika, v případě větší opravy nocleh pro celou posádku vozu a další. To vše platí i v zahraničí, kde je navíc i tlumočení a právní pomoc. A opakuji, to vše bez spoluúčasti!

- Kdo je pro vás hlavní cílová klientela?

Z velké části ji tvoří různé firmy, které vozy využívají na cestování za obchodem, nebo firemní akce a teambuilding, a dále pak skupiny lidí, nebo početnější rodiny, které zpravidla využívají vozy na jarní, letní, podzimní i zimní dovolené.

- Když to shrnu, jaké jsou hlavní výhody Caravelle rent před konkurencí?

Kvalitní a perfektně připravení čisté vozy, rozvod klimatizace a dostatek prostoru pro zavazadla, prvotřídní pojištění bez spoluúčasti, neomezený nájezd km, možnost pronajmutí si vozu i s řidičem, nestaráte se o čištění vozu, možnost zdarma parkování vašeho auta v době půjčení vozu v našem uzamčeném areálu, pro firmy – jsme plátci DPH, a propojení s autobazarem Auto Slaný. Takže, když se vám po vrácení vozu nebude chtít do vašeho „starého“ auta, tak ho tam můžete nechat a vybrat si rovnou jiné „nové“.

Děkuji za rozhovor.

Veškeré podrobnosti, jako podmínky, ceník, fotky a jiné najdete na www.caravellerent.cz, nebo www.autoslany.cz.

AUTO SLANÝ, Knovíz 188, Slaný 274 01, Mobil: +420 736 621 981

Foto: Jiří Hruška ve své kanceláři. 

-lp-

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).