Zmrzlinová sezóna již klepe na dveře!

111-oriznuty

2. 3. 2017 - Téměř jarní počasí posledních dnů dává tušit, že hlavní zmrzlinová sezóna se již nezadržitelně blíží. Na zmrzlinu lahodných chutí se již můžete těšit v cukrárnách Cukrářství Pudilovi v Palackého ulici ve Slaném a ve Váňově ulici v Kladně.

To, jak se Pudilovi ke zmrzlině a vůbec k cukrářské výrobě dostali, poodhalil Antonín Pudil: „V roce 2003 jsme si společně se svojí manželkou Janou pronajali zmrzlinárnu Venezii na Kladně. Takže zmrzlinu vyrábím již 14 let, a to tak, aby mi chutnala. Používám čerstvé mléko a ovoce od místních farmářů. Každým rokem jezdím na zmrzlinářskou universitu do Boloně, kde se zdokonaluji ve výrobě zmrzlinových novinek a nových technologiích.

Ale jen u zmrzliny nezůstali: „Rozhodli jsme se, že se nebudeme věnovat jen zmrzlině, která je sezónní záležitostí, ale budeme vyrábět také vlastní dorty. Dnes vám můžeme nabídnout mnoho českých i francouzských zákusků, narozeninové i slavnostní dorty a velkou řadu svatebních dortů. Za vším sladkým, co u nás nabízíme naším zákazníkům, stojí moje žena Jana se svým cukrářským týmem.

Před sedmi lety jsme otevřeli další cukrárnu ve Slaném, v Palackého ulici, kam jsme přesunuli celou cukrářskou výrobu z Kladna. Naše druhá cukrárna již nese název Cukrářství Pudilovi. A tímto bych vás chtěl pozvat do našich cukráren, a myslím, že zmrzlinová sezona může začít.“

-lp-

Foto: Pudilovi Vás zvou na výtečnou zmrzlinu.

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).