Ruční a přístrojové lymfatické masáže Vás zbaví řady tělesných útrap

100_5761

6. 4. 2017 - Masérské a relaxační studio JAN TOMAN bylo ve Slaném opět otevřeno! V historickém centru královského města ho najdete celkem snadno. Nalézá se v ulici, která ze směru od Masarykova náměstí jako první ústí z Londy. Tudíž v ulici Hanžburského.

Jan Toman je jedním z nejvyhledávanějších masérů ve Slaném a okolí, ke kterému se klienti velmi rádi vracejí. A zdaleka to není jen tím, že masážím se věnuje již 25 let a disponuje veškerými certifikacemi a osvědčeními. Nakonec o tom, jak jsou jeho masáže či masérské metody blahodárné, se můžete přesvědčit i Vy. A nyní, po zimě, kdy je třeba opětně nastartovat svůj metabolismus, je k návštěvě Masérského a relaxačního studia Jana Tomana opravu pádný důvod.

A čemu všemu se Jan Toman v oborech masérství a rehabilitace vůbec věnuje? Základem jsou klasické zdravotní masáže, nedílnou součástí jsou následně masáže sportovní a rekondiční. Při našem uspěchaném, vystresovaném stylu života mají stále větší význam léčebné rehabilitace.

Jejich systém je v ČR nastaven ale tak, že pacientům prakticky nic nepřinášejí. Řada lidí, kteří přišli na rehabilitační oddělení, se určitě setkala s tím, že rehabilitační sestra je posadila na lavici, řekla jim, že mají cvičit, v nejlepším případě jak mají cvičit, a více se jim nevěnovala. Přitom by s nimi měla aktivně cvičit minimálně půl hodiny, což se ale neděje. To Jana Tomana, který se v tomto směru svým klientům aktivně věnuje, a léčebné rehabilitace provádí přesně tak, jak prováděny být mají, docela děsí.

Nejvíce jeho „případů“ tvoří ti klienti, kteří nutně potřebují odblokovat a napravit páteř a kloubní aparát, jakož i svalstvo celého těla, například čínskými tlakovými masážemi, čili čínskou akupresurou.

V poslední době jsou stále častějšími návštěvníky Masérského a relaxačního studia Jana Tomana také ti, kteří objevili či začínají objevovat kouzla lymfodrenáží. A to jak přístrojových, tak hlavně ručních.

Přístrojové a ruční lymfodrenáže, především jejich kombinace, mají mnoho blahodárných účinků na lidský organismus. Slouží k jeho detoxikaci, čili rychlému odtoku škodlivých látek z těla, urychlení proudění metabolismu, a hlavně k aktivaci lymfatického a mízního systému, což je zásadní hlavně pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání nebo při práci dlouho stojí na jednom místě.

Lymfodrenáže dále zabraňují nadváze, ale jsou také skvělou prevencí před celulitidou, čili pomerančovou kůží. Vhodné jsou též při terapiích bércových vředů, otocích dolních končetin, zejména v oblasti kotníků a kolen, nebo při vnitřních zduřeninách.

Při dnešním stylu života jsou velmi prospěšně tzv. ruční lymfatické masáže. Z lékařského hlediska odborníci doporučují tuto proceduru co nejvíce využívat. Z jakého důvodu? Ruční lymfodrenážní masáže jsou totiž daleko účinnější, než masáže na samotném přístroji Lymfoven K 14. Kombinace ruční a přístrojové lymfodrenáže je však ideálním prostředkem, jak v krátkém čase, cca dvou měsíců, dosáhnout kýžených výsledků.

Účinnost samotné přístrojové lymfodrenáže a její kombinace s ruční lymfatickou masáží uvede Jan Toman na tomto příkladu: „Samotná přístrojová lymfodrenáž je účinná asi tak, jako když něčím propíchneme plastovou lahev s tekutinou, která z ní, stejně jako škodlivé látky při přístrojové lymfodrenáži, začne pomalu odtékat. Když ji však zkombinujeme s ruční lymfatickou masáží, účinek je takový, jako když tuto lahev s tekutinou obrátíme dnem vzhůru a odzátkujeme ji. A tak se všeho, co do této chvíle blokovalo náš organizmus, během chvilky zbavíme.“

Vzhledem k velké oblibě jarní přístrojové lymfodrenážní akce v předešlých letech, rozhodl se Jan Toman tuto akci nabídnout slánské veřejnosti i v letošním roce, s tím, že bude probíhat do konce dubna a že permanentku s platností do konce května, si lze pořídit již za 1000,- Kč. Za normálních okolností je její cena 2100,- Kč.

Pokud se rozhodnete navštívit Masérské a relaxační studio Jana Tomana, můžete se kontaktovat na tel. 604 710 900, 736 163 009, nebo také na e-mailu: jantoman@masazeslany.cz. Vše, co Jan Toman může ve své branži nabídnout slánské veřejnosti, naleznete na www-masazeslany.cz.

-lp-

Foto -Klientka Jana Tomana při přístrojové lymfodrenáži. Foto Libor Pošta

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Komerční články

Naši redaktoři o vás píší již více než čtvrt století

Plošná reklama

Náš zástupce v případě Vašeho požadavku Vás navštíví přímo ve Vaší firmě

Katalog firem

V novinovém katalogu místních firem a živnostníků můžete inzerovat již od 800 Kč/rok

Reklama na webu

Inzerce na našich webech - velká plocha za málo peněz

Firemní loga a slogany

Vymyslíme a zhotovíme Vám logo, slogany atd. pro Vaši firmu

Firemní kresby

Zhotovíme Vám barevnou firemní kresbu

Zákaznické průzkumy

Chcete vědět, co si zákazníci myslí o Vaší firmě, co jim schází a naopak si pochvalují?

Distribuční místa

Naše noviny jsou zdarma k dostání v níže vyobrazených stojanech či v rámci pultového prodeje (celkem cca 500 distribučních míst).